я: дорогий письменнику,я завжди читала твої розповідді та вірші.
п.: мені дуже приємно ,що ти так мене поважаєш та захоплюєшся моєю творчістю.
я: ось останій вірш який ви написали,це вірш "життя минає швидко".
п.: о так,мені цей вірш вдався дуже добре,
я: ви самий чудовий поет.
п.: дякую,тобі,за цю похвалу.! (пушкін)
Спасибо
Ответ дал: Гость
у приказці «книга вчить, як на світі жить» висловлена народна пошана до дорогоцінних джерел - книжок, які мають свою історію.«сторінками» найперших книг були камені, стіни печер, вояцькі щити. а пізніше люди почали виготовляти «папірці» з тонкої козячої чи телячої шкіри. першу книжку виготовили в стародавньому місті пергамі, тому й папір називали пергаментом. пізніше люди стали писати на папірусі.справжній папір, на якому пишуть зараз, був виготовлений дві тисячі років тому. а друковані книги пройшли довгий час, поки з’явилися на полицях. тепер книга - наш найкращий друг, що дозволяє мандрувати по різних країнах у світ незвіданого, казкового.книга - порадник. бережімо цей неоціненний скарб людської думки, який навчить добру й мудрості.
Ответ дал: Гость
берези навесні
на галявині красуються дві берізки . а з них люди сік беруть . весною такі красиві стали: бруньки з`явилися , скоро вже й сережки та листячко з`являться .
а коли вітерець із півдня повіє з тієї сторони вони і побілішають . а ще люди дуже полюбляють їхній смачний та корисний сік .
Популярные вопросы