" мовчання- золото". знаємо цю істину з дитинства , але чомусь часто про неї забуваємо. не вміємо мовчати, слухати, не галасувати.
я згодна з думкою , що вміти слухати - це теж мистецтво. часто уміння вислухати більше важить, ніж слова. погдядом,жестом можна теж підтримати. тим самим поглядом можна сказати більш ніж ротом. часто людина потребує у спілкуванні, і може хотіти щоб її вислухали, але уміння слухати - дається не кожному.
отже, володіючи вмслухати іншого, ви стаєте його другом. отже , і він у тяжку для тебе годину вислухає тебе. недарма кажуть, коли мовчать вуста - говорить серце.
Ответ дал: Гость
- привіт!
- привіт!
- як справи?
- добре, а в тебе ?
- чудово. що робиш?
- з собакою гуляю, а ти?
- збираю шишки для школи. завтра в нас свято святого миколая.
- а ти порядна людина?
- так, я порядна.
- а чому ти так вважаеш?
- тому, що я не роблю поганих вчинків.
- молодець. я також стараюся робити тільки добрі діла, а не робити погані.
- це дуже добре.
- а для чого тобі шишки на свято миколая?
- ялинку прикрашати.
- а навіщо ялинка на свято святого миколая?
- просто у нас в школі стоїть велика ялинка, а коли на ній немає прикрас то вона не гарна.
- зрозумів. гаразд до зустрічі. я пішов гуляти далі з своїм собакою бімом.
Популярные вопросы