книга – одне з найбільших див, джерело знань для школяра, студента, кожної людини книги відкривають нам світ, уявити минуле, заглянути в майбутнє. любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, хто багато читає, той багато знає. скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? цього ніхто не знає. читати потрібно все життя.
Спасибо
Ответ дал: Гость
україна багата на птахів.але вони не лише дарять нам радість від свого співу .птахи дуже потрібні.вони винищують шкідливих комах,зберігаючи дерева та наші врожаї.а ще хижаки їдять деяких с них.після смерті вони,як і все живе на землі удобрюють грунт.без птахів природа булу б набагато бідніша.тому їх берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
есть библейский афоризм"глас вопиющего в пустыне"с давних пор этим выражением обозначали ,безразличные призывы и уговоры сделать определённые действия,которые никто не слушает,и которые заранее обречены на провал.
Популярные вопросы