Удень ми з моїми дівчатами (хлопцяпи) ходимо на гурток малювання. востаннє я ходилав ліс літом. назустріч мені бігла якась дивна кішка. мені задали вивчити напам'ять вірш тараса шевченка. сьогодні я верталася з хорошими оцінками. вдруге я побачила цю дивну кішку.
Спасибо
Ответ дал: Гость
конвалія
у бабусиному квітничку багато квітів.але найбільше мені подобається конвалія.
чим приваблює ця квіточка? маленькі листочки,наче,долоні,тримають стебельце.а на верху маленькі дзвіночки.на кінці дзвіночків мереживо.всередині кожного дзвіночка молоточок.як дуне вітерець то молоточ ледь-ледь торкається мережива.потім навколо розкидається прекрасний аромат квітки.конвалія є символом краси.
Популярные вопросы