Приладдя [ п р и л а д’: а]8 б., 7 зв., 3 скл. звідси маємо такусхему: – – 0 – 0 =: 0
знання [з н а н’: а ] 6 б., 5 зв., 2 скл.
звідси маємо такусхему: – - 0 =: 0
зілля [з’ і л’: а] 5 б., 4зв., 2 скл.звідси маємо таку схему: = 0 =: 0
Спасибо
Ответ дал: Гость
конвалія
у бабусиному квітничку багато квітів.але найбільше мені подобається конвалія.
чим приваблює ця квіточка? маленькі листочки,наче,долоні,тримають стебельце.а на верху маленькі дзвіночки.на кінці дзвіночків мереживо.всередині кожного дзвіночка молоточок.як дуне вітерець то молоточ ледь-ледь торкається мережива.потім навколо розкидається прекрасний аромат квітки.конвалія є символом краси.
конвалія-це найкраша квітка весни.
Ответ дал: Гость
у слові "смієшся" дійсно немає шиплячих приголосних, оскільки вимова звучить так: [см'ійес': а]
Популярные вопросы