Привит зозуля! привіт шпак! а знаеш зозуля, що ти вже давно не була в мене в гостях. хочеш пити до мене? так звичайно!
Спасибо
Ответ дал: Гость
для того,щоб твої зуби були здорові,за ними треба піклуватися.для цього потрібно чистити свої зубки два рази на день: вдень і ввечері. підібрати гарну зубну пасту і щітку тому, що погана щітка може пошкодити твої ясна.якщо з ними у тебе проблеми, слід також купити собі ополіскувач для ясен, і полоскати рот після кожного чищення зубів.ще не варто ламати собі зуби гризеніе олівця або ручки. так ти не тільки зламаєш собі зуби, але й занесеш багато мікробів собі в організм. бажано також відвідувати стоматолога раз на місяць.виконуя ці поради у тебе будуть гарні зуби
Ответ дал: Гость
я дуже люблю мою вулицю,назва якоi-блюхера.вулиця блюхера названа на честь видатного радянського вiйскового василя костянтиновича блюхера.
нещодавно тут побудували парк: там э дитячий майданчик,де ми завжди граэмось iз друзями,а щекожний вечip гуляэмо з батьками. на нашiй вулицi також э й рiзноманiтнi магазини.дуже багато дерев та рослин.
Популярные вопросы