телебачення для мене є одним з важливих джерел інформації та отримання емоцій.
є, власне, три типи телебачення з різним потенціалом та спектром дії. традиційне ефірне, коли людина має змогу перглядати не більше двох десятків телепрограм і коли її вибір обмежений саме цим вузьким колом, що не завжди враховує інтереси глядача та його уподобання. є супутникове безплатне телебачення, де це коло розширюється, а також можна переглядати зарубіжні програми і вивчати іноземну мову. і є пакет платного супутникового телебачення, в якому враховуються найвишуканіші смаки та інтереси телеглядача.
останнім часом телебачення починає втрачати свою роль, як основного інформатора сучасної людини, оскільки з кожним роком інтернет витісняє його завдяки своїй оперативності, багатоспектровості, меншій заангажованості та можливості он-лайнового спілкування.
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Популярные вопросы