Прийшла золота осінь.з дерев повільно різнобарвні листочки.це очінь теплі кольори за собою.осінь мальовнича пора року,вона любить червоні,жовто-гарячі,і кольори.милує око найкрасивіша пора року. дерева обпалене за літо листя. колючі каштани, немов, осінні їжачки котяться по землі. ще літають бджоли,але їх мало. самотній метелик погойдується на важкій квітці реп’яха. люблю цю пору.
Спасибо
Ответ дал: Гость
тільки праця є людині жити, харчуватися. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде.
щоб щось мати, потрібно старанно працювати. ти ходиш до школи і здобуваєш там знання, які згодом використаєш на практиці. за свою роботу отримуєш винагороду.
2 .в дружбі-наша сила. коли в тебе багато справжніх друзів, вони зможуть тобі у важку життєву хвилину. дружба -це велика цінність. виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. друзі -це наше щастя. а щастя - це коли тебе розуміють і підтримують . щоб мати вірного друга, треба самому бути вірним другом. то ж справді, як стверджує українське прислів*я, у нашій дружбі - наша сила.
Популярные вопросы