ось наприклад у мене найцініше в людини є душа. але і зовнішній вигляд лудини я також ціню.
і все ж таки найбільше в людині я ціню її риси характеру.
я буду писати щоб ти зрозуміла.
1. напиши про гуманність.
2. напиши про чесність людини
3. що тобі в людях подобаються такі риси як: вміння вчитися на своїх помилках, здатність визнавати свою неправоту, а також вміння посміхатись життєвим труднощам.
4. напиши про позитив. що ти любиш позитивних і веселих людей.
Ответ дал: Гость
я дуже люблю читати книжки.чому? тому що книга є найкращим порадником для всіх.недарма в народі кажуть: "хто багато читає,той багато знає","книга вчить, як на світі жить","з книгою жити - з добром дружити".
книги відкривають нам світ, уявити минуле, зазирнути в майбутнє.той, хто багато читає, краще мислить, вміє правильно висловлювати свою думку.
отож,шануймо,бережімо,читаймо книжки,бо в них зберігається мудрість багатьох поколінь.
Ответ дал: Гость
на селі,у містіій,поле,річка,сі,машин,будинків,стовпів,афіш.,батько і малі синочки.поля,ліси,гори,болота,річки,й члены речення
Популярные вопросы