Привіт! -привіт! -як пройшли твої канікули? -оо,вони пройшли весело.я їхав до бабусі в село і там познайомився з новими друзями.а в тебе? -я з батьками їхав в карпати і ходив на рипетерство. -давай наступні канікули проведем разом? -давай! а де? -давай домовимось у школі бо мене мама кличе вже. -добре,до зустрічі! -папа! (можеш переробити або додати трохи своє; продовжити діалог якщо потрібно)
Спасибо
Ответ дал: Гость
вищі органи влади, ухвалили одноголосно (одностайно), узагальнювати питання, безготівковий розрахунок, заходи щодо вдосконалення законодавства, рекомендації з проблем використання, українець за походженням.
Ответ дал: Гость
тобто, якщо майстер поганий, то він знайде причину, через яку в нього щось не виходить, наприклад, пилка крива
Популярные вопросы