Від школи до садка проходить тоненька стежка. ось і впав перший пожовклий листок з дерев. незабаром замерзне глибоке озеро.
Спасибо
Ответ дал: Гость
Вона не дуже широка, але досить довга. з обох боків одно та двоповерхові приватні будинки, і садками. оскільки це не центральна вулиця, то дорожній рух тут досить спокій ний. ні трамваїв, ні автобусів, ні тролей бусів, тільки зрідка автомобілі проїж джають по вулиці час від часу. це велика перевага — жити далеко від шуму автомобілів та вихлопних газів. слід також додати, що вулиця знахо диться недалеко від станцій метро та тролейбусних зупинок. вулиця від початку до кінця засадже на фруктовими деревами. тому можна собі уявити, яка красива вулиця наприкінці квітня, на початку травня. повітря сповнене ніжного запаху квітучих абрикосів, яблунь, слив, ви шень. мешканці вулиці утримують її завж ди у порядку, що також дуже важ ливо. є речі, до яких ми звикаємо: місто, вулиця, будинок. але іноді, повертаючися після на пруженого дня додому, я милуюся красою моєї старої, але своєрідної вулиці.
Ответ дал: Гость
тільки праця є людині жити, харчуватися. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде.
щоб щось мати, потрібно старанно працювати. ти ходиш до школи і здобуваєш там знання, які згодом використаєш на практиці. за свою роботу отримуєш винагороду. або коли єш мамі і вона за це дає тобі цукерку.
Популярные вопросы