якщо у день тепло, а до вечора стане тепліше - літо переспорило зиму, а якщо у день холодно, а до вечора стане холодніше, то зима.
ранній сніг - на ранню й теплу весну, якщо сніг сухий - літо буде погоже, чим сухіший і тепліший початок жовтня, тим пізніше настане зима
Ответ дал: Гость
наука — це освіта, навички, знання, набуті людиною в процесі навчання, життєвого досвіду .вона повчає, дає життєвий досвід.
щоб стати розумним, треба дуже багато вчитися. знання за гроші не купиш!
ця праця дуже нелегка, вона потребує багато часу, наполегливості та сили волі.
усе в наших силах! треба вчитися і досягати своєї мети.ми повинні цінувати й використовувати свої знання повною мірою. знаючи багато ми ніколи не заблукаємо в ”лісі“ життя.
Популярные вопросы