Калина – це невеличке деревце. люди здавна милувалися нею. її порівнюють з дівчиною. мов наречена, весною вкривається білим цвітом. влітку пишна та зеленоока тягнеться до сонця. восени вже виблискує золотом жовтогарячого листя. наливаються соком кетяги. взимку під білим покривалом снігу вона особлива гарна. звеселяє червоним кольором ягід усе навколо. закликає птахів поласувати ними. калина - символ нашого народу. вона дуже гарна у всі пори року. калина – гарне дерево. воно чудове навесні, коли квітує білим цвітом. цвіту дуже багато, тому майже не видно зелених листочків. влітку воно пишно вкрите зеленими різьбленими листочками. потім на гілках появляються кетяги малих круглих ягід. спочатку вони зеленого кольору. восени наливаються гіркуватим соком та червоним рум'янцем. після перших заморозків ягоди морщаться, проте стають дуже солодкими, тому їх полюбляють їсти пташки. вродливих дівчат у народній творчості часто порівнювали з калиною.
Спасибо
Ответ дал: Гость
6)
люди не можуть жити без музики.вони слухають музику скрізь, навіть у лісі, коли гуляють і прислухаються до співу птахів.музика буває класичною і сучасною.класична музика виконується у великих залах симфонічними оркестрами.є багато знаменитих композиторів, чия музика виконується в наші дні.класична музика серйозна і вимагає гарного розуміння, інакше вона може видатися нудною і нецікавою.більшість людей віддає перевагу сучасній музиці.
люди старші за віком люблять джаз, рок і поп.є багато співаків і груп, що виконують ту чи іншу музику. я люблю музику і люблю слухати її, тому що вона є добре відпочити. 2) літо — найтепліша пора року.все потопає в темнозеленому листі садів, лісів і парків.удень часто теплий вітер гонить пил, розпечена земля віддає додаткове тепло.на синьому безмежному небі навряд можна помітити хмару. сильне сонце посилає свої всепроникаючі промені на землю. зі словом «літо» пов’язаний час канікул і відпусток.дехто їде до моря, щоб загоріти й засмаглими повернутися додому.
є люди, які проводять вільний час на березі річки. і за все це ми вдячні літу. наприкінці серпня ночі стають прохо лоднішими та довшими. починається час збирання врожаю хліба, овочів і фруктів. літо говорить нам «прощай», на по розі стоїть осінь.
Популярные вопросы