природа - це наша мати, тому так важливо оберігати її. тому що вона піклується про кожного з нас і дарує нам все найкраще з того що має.
наведу цікавий приклад з власного життя. нещодавно мене дуже вразив один вчинок. відпочиваючи влітку в лісі, я стала свідком жахливої ситуації. маленька дівчинка безжалісно ламала гілки дерев і шкодила кору ножем. коли я запитала її про причину поводження, то вона поскаржилась на поганий настрій. я вирішила провести з нею виховну розмову, розпові про те, що вона вчиняє погано, і що природа не винна у її поганому настрої. вона дійсно засоморилась і попрохала вибачення, обіцючи більши ніколи так не робити.
людина і природа міцно взаємопов’язані між собою і ми повинні сприймати природу не тільки очима, а й душею, серцем. цей приклад був наведений не даремно: я хочу щоб кожен з вас задумася над своїм ставленням до природи!
Спасибо
Ответ дал: Гость
одеський,парижський,прилукський
Ответ дал: Гость
за цим висловом любить украину т.шевченко закликае щоб люди не предавали батькивщину,любили свою батькивщину.потрибно любити украину незважаючи на инших.ти хто виросли в украини не повинни покидати ии.хтось може в'ихати але всеодно вин повернеться до своеи риднои украини.
Популярные вопросы