словом "лопуцьок" називали молоду і соковиту стеблину рослини, яку можна жувати. вираз "душа не з лопуцька" характеризує поєднання влюдині таких рис характеру, як принципіальність, сила духу і водночас цікавість до нового, сміливість оте нове спробувати. "не залякати вам мене погрозами, бо в мене душа не з лопуцька" або "черешні ще навіть не починали рожевіти, коли я почав тайкома лазити за ними до сусіда : душа ж не з лопуцька, щоб встояла перед такою спокусою"
Спасибо
Ответ дал: Гость
одного сонячного дня з під землі з^явився малесенький росточок.обережно він розгорнув свої перші листочки і простягнув їх до сонця.все навкруги здавалося йому чудовим.випустив він ще декілька листочків,а потім декілька гілочок і незабаром перетворився у маленьке деревце. йому так рости і грітися на сонечку.
але раптом все навкруги стало темним, налетів страшенний вітер. без жодного жалю гнув і ламав він слабеньке деревце,зривючи з нього молоді листочки.деревце не витримало і впало на землю.йому здавалося,що більше ніколи не побачить воно сонця,не розправить свої гілки.аж тут виглянуло сонечко,ласкаво пригріло зламане деревце.і деревце відчуло нові сили,нове бажання жити.воно піднялось і росло далі.його стовбур ставв трошки кривим ,але це не завадило йому перетворитися у сильне дерево,якому вже не страшні вітри.
Ответ дал: Гость
запалили вогники у вікнах верхнього і нижнього поверхів.
Популярные вопросы