Нв чотиристо сорок шість р в чотирьохсот сорока шести д в чотирьомстам сорока шести зн в чотириста ( чотирьохсот) сорок шість ор в чотирьмастами сорока шести м в на(у)чотирохстах сорока шест
Спасибо
Ответ дал: Гость
батько й мати – найрідніші і найближчі кожному з нас. вони мають спільну назву — батьки. від них ми одержуємо життя. вони вчать нас людських правил, в наші вуста добрі слова. на мою думку, треба поважати своїх батька й неньку, тому, що вони нам дали це життя, вони у нас єдині і більше таких немає на землі. адже вони нам свої знання і уміння, і прагнуть, щоб з іхньої дитини виросла людина з великої літери. моя мати мені каже: «як зараз ти ставишся до своїх батьків, так само твої діти будуть ставитися до тебе». тому, якщо ми будемо поважати своїх батьків, то життя в нас буде краще, як кажуть добро повертається добром.
Ответ дал: Гость
нещасна,неправдива людина,що добровильно й легко зрикаеться ридной мови.щаслива,праведна людина,що в радости и гори будуе слово своей земли.цуратися мову ,звичай ридного краю,його людей-означае скаличити свою душу,зрадити самого себе.а людина що втратла себе-уже не людина.вона не може ани плидно працювати,ани повноцинно розвиватися.така людина,немов уражена смертельною заразною хворобою,-уси вид ней намагаються знаходитись подали вид ней,бо разом з нею бути неприемно.нещасни,прокляти батько й мати.що народжують перевертнив.видцуратися ридной мови означало позбутися закодованих у ний добра.правди.чести,щирости.зрикшись цих якостей,людина втратила б не лише кровни звьязки з народом але й власний моральний коринь.
Популярные вопросы