на мою думку ліси не повинні вирубувати.адже це легені світу.чим ми б тоді дихали,вуглекислим газом? потрібно не засмічувати природу,не палити багаття в лісі,адже це може спричинити пожежу.ліси потрібно захищати,і тих хто живе у ньому: звірів,пташок,комаш.не потрібно руйнувати мурашники через те,що вони вам не подобаються.спробуйте пожити в наметах пару днів.злийтесь із природою в одне ціле.відчуйте що ви є вона.і чи вам би було приємно якби вас засмічували,вирубували ваших синів та дочок тобто молоді деревця,зрубували гілки.бережіть природу,люди!
Спасибо
Ответ дал: Гость
напиши что парты ночью своих
Ответ дал: Гость
куща
кущ - корінь, а - закінчення
тижня
тиж - корінь, н - суфікс, я - закінчення
соняшника
соняш - корінь, н,ик - суфікси, а- закінчення
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Твір роздум на тему "ліси мої, гаї мої священні. пробудьте нам вовіки незнищенні1...
Популярные вопросы