Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!
цей розділ синтиксис
я вважаю,що книга джерело знань.читаючи її ми відкриваєм для себе багато таємниць дізнаємось щось цікаве та повчальне .протягом всього життя ми звертаємось до книги.
отже,книга не тільки дає змогу отримати знання ,ай вчить ,як на світі жить.
Популярные вопросы