жили собі в країні знань дві частини мови іменник та прикметник. і були вони добрими друзями. в кожного була своя роль, своє значення в українській мові.
та якось, одного разу вирішив прикметник, що він головніше від іменника. образився іменник і вони посварилися.
зовсім погано стало прикметнику без іменника, зрозумів він свою помилку.
і пішов до іменника просити пробачення.
прийшов і говорить: " без тебе речення вже й не речення, а казна-що, і не можна нічого зрозуміти.пробач мені ". і звичайно іменник пробачив прикметника.
і стали вони знову друзями. але тепер кожен з них розуміє свою роль в країні знань і поважає іншого.
Спасибо
Ответ дал: Гость
на мою думку,людина повина бути моральною.тобто,бути толерантною,справедливою,не зраджувати друзив тощо.якщо людина е такою,то у неи чисте сумлиння.а якщо,людина е моральною,тоди що?
кожна людина мае шанс виправитися.але не кожен його використовуе.чому?
хтось просто не усвидомлюе своеи неправильности,инший поится вибути з компании.непотрибно ничого боятися,чи соромитися потрибно все постийно усвидомлювати та зважувати
Ответ дал: Гость
на нашій землі нема нікого живого, хто міг би існувати без води. жодний орган тварини чи рослини не міг би функціонувати без неї. без їжи людина може прожити більше місяця, а без води декілька діб, дивлячись на погодні умови. вода розчиняє корисні речовини. без неї неможливий перенос їх до клітин і органів. лише з її виводяться шкідливі речовини у всіх живих істотах. невелика втрата води(10-20 %) призводить до загибелі більшості з них.
вода- джерело життя на землі. тому її треба берегти, не засмітчувати річки, озера, моря, грунт( г потрібна інша). без неї неможливе ніяке звичне нам життя.
Популярные вопросы