Візит дідуся, був для мене повною несподіванкою. між нами виникла дискусія, але ми вчасно її припинили. наш гід дуже цікавий співрозмовник, одразу було видно, що він майстер своєї справи. я люблю ситро, коли його вживаю немов повертаюсь знову у дитинство.
Спасибо
Ответ дал: Гость
на мою думку,вихованість-це постійний стан душі людини.вихованість або є,або її немає.формуєтся вона у роки дитинства родиною та суспільством.важко та напевно марно очікувати вихованих вчинків від людини яка може образити однокласника,молодшу або літню людину,відмовитись від своїх вчинків,та не виконати своїх обіцянок.не вихованих людей зазвичай в класі не поважають,хоч іноді їм вдається головувати.а справжні виховані хлопці та дівчата залишаются осторінь.но тількі на них можна покластися в важку хвилину життя.
Ответ дал: Гость
я піклуюсь про своє здоровья. тому я загартовуюсь. як саме? насамперед це щоденні прогулянки, відповідний одяг. крім того це сонце, море та спорт. треба з дитинства загартовуваться тому,що загартована дитина менш хворіє.
Популярные вопросы