Чому кожна людина відчуває щастя по-своєму? безперечно, не знайдеться, мабуть, людини, яка б не чула слова щастя. воно є загальновживаним і, здається, таке зрозуміле. проте варто лише спробувати витлумачити його, як виявиться, що це не дуже просто. чому? мені здається, так відбувається через те, що поняття щастя стосується духовного світу людини. а скільки людей — стільки і світів! тож зрозуміло, що кожен витлумачуватиме щастя по-своєму. для когось — це задоволення, утіха; для інших — добробут, для третіх — гарна і дружна сім’я. хтось щастя розуміє як удачу, талан, інші — як радість. прикладом того, що кожен уявляє щастя по-своєму, є мої друзі. наприклад, я відчуваю себе безмежно щасливою людиною тоді, коли дивлюся свій улюблений серіал для підлітків. коли мій однокласник не вивчив уроку і його не спитав учитель — він теж щасливий. а мій старший брат не уявляє себе щасливим без успішної кар’єри. отже, справжнє щастя приходить тоді, коли людина навчиться жити в ладу із собою, коли її не мучать докори сумління. як стверджує народна мудрість: «не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий» .
Спасибо
Ответ дал: Гость
мой родной край - самый прекрасный на свете !
и сколько по земле я не ходил, но мой родной край, самый прекрасный !
я люблю тебя, мой край родной !
Ответ дал: Гость
моє місто.
я люблю своє місто. воно дуже старовинне. деякі споруди нагадують ще про часи козаччини. у нашому місті є багато театрів, музеїв, картинна галерея. прикрашає наше місто безліч скверів і великий парк відпочинку. улітку повітря в місті освіжають сучасні фонтани. на головній площі стоїть пам"ятник тарасові шевченку
Популярные вопросы