Зпятдесятого разу я здав тест тисячу разів я думав про своє майбутнє
Спасибо
Ответ дал: Гость
Після грози пройшла гроза. уся природа нібито заново прокидається. промінь сонця пробивається крізь чорні хмари. після грози пахне чистотою та свіжістю. та скоро стане зовсім світло. а на небі з’явиться веселка.
Ответ дал: Гость
я чомусь найбільше люблю осінь. і не така вже це сумна пора, як писав знаменитий поет; і не завжди за вікном дощ і сирість. для мене осінь - це запах багаття, на якому смажиться ароматне м'ясо; якийсь особливий повітря і абсолютно неповторний «глибокий» світло сонця. але найголовніше - це царство червоних, багряних, , жовтих фарб. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні,багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти.
Популярные вопросы