кожній людині мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі. любіть свій рідний край,свою землю! тому і кажуть в народі: «на чужому полі не матимеш волі».
Ответ дал: Гость
люди зробили дуже ьагато поганого природі.всьому світу треба просити пробачення у природи за те що вони будують заводи, фабрики, машини, викопують і ріжуть дерева, з а те що винищують її потроху. народжуються діти які дуже хворі, або шкіра в них як крильця у бабочок, чи алергія на все пібряд.отже, людині треба вибачитись за все те що вона робить поганого природі!
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Слова у складах якого заховано щонайменше дві ноти зразок по-мі-до-ри...
Популярные вопросы