ось наприклад у мене найцініше в людини є душа. але і зовнішній вигляд лудини я також ціню.
і все ж таки найбільше в людині я ціню її риси характеру.
я буду писати щоб ти зрозуміла.
1. напиши про гуманність.
2. напиши про чесність людини
3. що тобі в людях подобаються такі риси як: вміння вчитися на своїх помилках, здатність визнавати свою неправоту, а також вміння посміхатись життєвим труднощам.
4. напиши про позитив. що ти любиш позитивних і веселих людей.
Ответ дал: Гость
працьовитим я можу назвати всіх,хто працюе на земль,бо ці люди фактично нам те,на що жити: хліба,овочі,пряності - все це вони кропіткою працею виростили на своїх полях та ланах
Популярные вопросы