Вода - корінь "вод". спільнокореневі: водяний, водяник
Спасибо
Ответ дал: Гость
особисто я, вважаю себе вихованою. це потрібно для того щоб у різних випадках вміти знайти вихід, незалежно від того в якому і ти і лди думають, що якщо я не буду перебувати серед восоко освідченних людей, то і мені бути вихованим і не дуже й треба..ця думка також є неправильною тому, що чим більше вихованих людей, тим швидше суспільство буде кажуть "копійка до копійки і згодом в магазин буде з чип піти".
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.
кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.
краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.
наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.
навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Популярные вопросы