Діти, як ви вважаєте, чи можливе спілкування і пізнання без мови? -напевне, можливо, але це важко -чому? -бо за жестів і міміки важко пояснити текст, наприклад. -так, дітки, мова дуже полегшує наше життя, забарвлює її.
Спасибо
Ответ дал: Гость
нажаль зараз я не маю можливосьтi зупинити пидвищиня цiн чи голод
деяких мiст в звяску з катастрофами. та посадити дерево,чи намагатись
тримати природу в чистоти я можу, така невелика моiй краiни не всим буде помитна.хоч вона не велика та
Ответ дал: Гость
якщо я вас правильно зрозуміла треба виправити русизми:
вищі органи влади, ухвалили одноголосно, узагальнити питання, безготівковий розрахунок, заходи щодо вдосконалення законодавства, рекомендації з проблем використання, українець за походженням
Популярные вопросы