Адресувати, наслідувати, атакувати; женити, радити, веліти + іншомовні. видове значення таких дієслів визначаються за контекстом.
Спасибо
Ответ дал: Гость
людина часто судять за зовнішнім виглядом, навіть не переконавшись, яка вона. наш внутрішній світ може відрізнятися від нашої зовнішності. всередині людина може бути дуже гарною, мати бурхливу фантазію, а на вигляд - страшненька і скромна.
це типова проблема людства, сприймати все на вигляд. я можу за прикрад цукерку із начинкою. по вигляду вона може бути якогось синього чи сірого кольору, але коли ми спробуємо її на смак, то відчуємо її справжню. так і людина, вона не хоче "спробувати" ближнього свого, тим відштовхуючи його.
Ответ дал: Гость
настала весна. дерева вкрились бруньками.через декілько днів з'являться перши листочки. дуже гарно зустричають весну дерева, особливо березка.вона вділа свої светло-зелені шати й невеличкі сережкі. мені дуже подобается березка навесні. навесні поки ще не розпустилися листочки береза дає нам солодкий березовий сік, в народі его називають "плач берези". сік беріз, смачний і корисний, містить багато поживних речовин. за старих часів березовий сік збирали в спеціальні посудини з березовий кори.
Популярные вопросы