я ходив у ліс. там ріс дуже гарний каштан. з всіх дерев що там були, мене особливо зачарувала його краса. чомусь, але з всіх дерев у лісі він був найгарніший і найяскравіший. його листя було дуже зелене, а його коранавдивовиж світлою. заввишки він був близько 16-20 метрів. тому це був дуже високий каштан. я б не зрівнив з ним навіть володаря лісу, прекрасного і могутнього дуба. цей каштан був би кращий за будь-яке дерево в лісі, ще тому що, все його важке листя, стояло на трохи вузькому стовбурі.
Спасибо
Ответ дал: Гость
заходить в клас вчитель-добрий день,діти-добрий день,марія іванівна-хто зробив є завдання? -я відповідає максим.-добре,тоді відповідь мені: коли народився борис грінченко? -борис грінченко народився 9 грудня 1863 року-добре сідай. я бачу що ти готувався до сьогоднішнього уроку. давай щоденник.
Популярные вопросы