Віє вітер на долині, шепче колос на дону, в'яне голос у людей.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я вважаю, що коли збрехав один раз, то ти думаєш "а, ніхто не взнає, зроблю ще".і так людина все більше і більше бреше, поки її не викриють.потім вона буде каятись, але зробленого вже не повернеш.і потім ту людину будуть дуже зневажати.
не кажіть неправди, бо дійсно "маленька неправда тягне за собою велику брехню"!
Ответ дал: Гость
найпрекрасніший подарунок, зроблений людям після мудрості, - це ларош фуко. яким я бачу справжнього друга? передусім він має бути доброзичливим, привітним, чуйним - адже людям такі потрібні добро, безкорисливість, увага. справжній друг має бути хазяїном свого слова, мати сучасні погляди на життя, уміти відстоювати свою точку зору. ще я хочу, щоб людина, з якою я дружу, уміла поводитися в суспільстві і завжди залишалася самим собою. я хочу, щоб він поважав людську особистість, а тому завжди був поблажливим, м'яким і поступливим.якостей, які повинен мати справжній друг, дуже багато, але передусім він має бути дійсно справжнім, а не підробним.справжній друг той, який прийде на завжди. народна мудрість свідчить: «не май ста рублів, а май сто друзів». і це так точно сказано! адже людина, що не має друзів, як жебрак.
Популярные вопросы