слони-це найбильши з суходильных тварин,яки ныни жывуть на земли.висота африканського слона иноди сягаэ 4 м,а маса 10 тонн(самци бильши за самок).азийськый слон трохи менший и легший за африканського,маэ легши вуха та бывни.слони живуть групами,яки з найстарших,найдосвидчениших самок та иншых.
Ответ дал: Гость
я вважаю,що гарна та людина,яка має добре серце.людина,яка має добре серце,завжди в скрутну хвилину,зможе заступитися за сривдженого.тому добро завжди повертається до того,хто його віддає.
Популярные вопросы