Мова будь-якого народу - це його історична пам'ять, втілена у слові. тисячолітня духовна культура, життя народу своєрідно і неповторно відображаються в мові, в його усній і письмовій формах, в пам'ятниках раз-особистих жанрів. і, значить, культура мови, культура слова постає як нерозривний зв'язок багатьох і багатьох поколінь. рідна мова - душа нації, першорядний і найбільш очевидний її ознака. у мові і через мову виявляються такі найважливіші особливості і риси, як національна психологія, характер народу, склад його мислення, самобутня неповторність художньої творчості, моральний стан і духовність. мова можна визначити як систему комунікації, здійснювану за звуків і символів, значення яких умовні, але мають певну структуру.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1. глубокої осені в садах ставало тихо і сумно. 2. коли темніло в івасика хоробрості як не бувало. 3. михайлик аж підстрибнув від радості. 4. ще тільки сонечко зайшло, а бабуся вже поралася біля печі.
Ответ дал: Гость
так я мрію вирушити у похід,адже я дуже люблю природу і хочу більше дізнатися про тварин та рослин.також я дуже люблю стародавню історію.я б хотів дізнатися про те,як козаки жили у стародавні часи.а також мені дуже хочеться дізнатися про таку особистість,як богдан хмельницькийю
Популярные вопросы