пропоную дібрати 5 таких речень із складними прикметниками: 1. місяць піднявся вгору, поменшав і став жовтогарячий. ( і. нечуй-левицький) 2. коли я входив в столову свого готелю, перше гудіння гонга густо пливло над білосніжних столів, в той час ще порожніх. (м. коцюбинський) 3. від вогнів вартових дві дороги на морі зустрілись / смуга мертво-зелена й криваво-червона стяга. (леся українка) 4. в далечінь холодну без жалю за літом синьоока осінь їде навмання. (в. сосюра) 5. ані шаблі, ані ножа не схрестити в останнім герці: та ж камінно-мертва душа, те ж безлюбе і чорне серце. (є. маланюк)
Спасибо
Ответ дал: Гость
скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
я дуже люблю прогулюватися біля річки у селі, де живе моя бабуся. там буже гарно та спокійно. часто я спостерігаю за тваринами чи птахами що живуть там, або прилітають попити.
коли я біря річки, то почуваюсь спокійно, можна зібратися з думками. коли я там, то відчуваю себе в гармоніїї з природою. так приємно слухати спів води чи розмову дерев з вітром, мило, коли мені посміхається сонечко.
якось я заснув на березі і мені приснився чудовий сон, нажаль я його не пам*ятаю, але знаю, що він був гарний. також у річці водиться багато риби, тому я з друсями ходимо ловити їх. чи просто покупатися.
Популярные вопросы