если бы я был влшебником,я бы сделал много хорошиз поступков.и был бы этому рад этим поступкам,потомучто люблю делать хорошие вещи.я бы изменил нашу экологию,то в чём мы живем требует улудшения.
Ответ дал: Гость
калина-символ україни.кажуть,що в калині -материна любов і мудрість.калина цвіте під кінець весни.цвіте вона білими квітами,згодом на місце квітів з являється ягоди.аосень прикрашає яскраво-червоні ягоди,які ховаються під золотими-багряновими листями.люди дуже цінували калину.
Популярные вопросы