пісня є людину все життя. і в радості, і в горі, у великій печалі і в години душевного піднесення співають люди. все, що є на душі, виливають українці в піснях. які б події не відбувалися в україні, всі вони знайшли своє відображення у піснях. минають роки, помирають учасники подій, а пісня залишається вічною. саме з народної пісні ми дізнаємося про великого сина української землі богдана хмельницького; про народ, який піднявся проти ворога, про ту ціну, якою дісталася сподівана воля. михайло стельмах високо оцінив народну пісню. він писав: "народна пісня-насамперед, історія землі української та невмирущість духу народного". пісня-серце народу, його душа і крила. витворена народом, вона часто ятрить наше серце, зачаровує красою і милозвучністю, багатством тем і глибиною почуттів. живи вічно, пісне, і всі ми станемо щедріщими, чистішими у помислах і вчинках.
Спасибо
Ответ дал: Гость
є два види краси : зовнішня й внутрішня. перша тимчасова, а друга - з роками лише стає сильнішою та примітнішою. це краса людського серця. це милість, прощення вірність та справедливість. ті якості, без яких наш світ не мав би жодного шансу на спасіння. коли дитина ніжно обіймає стареньку мати, коли слабкий стає на захист ще слабкішого, коли силою любові звільняються від тягаря смертельної хвороби, коли діти йдуть на смерть заради батькі не можливо назвати всі сторони краси людської душі! вона багатогранна. вона приносить радість, заспокоєння чи підіймає на подвиг заради незнайомої людини.
велич людської душі в тихих щоденних проявах любові до дітей чи батьків, у славетних вчинках, які пам"ятають віками. вчить свою душу шляхетності, і тоді світ стане кращим!
Ответ дал: Гость
в спекотний день, в гаю тiнистiмвовцюра зморений лежавприкривши пузо своє листям про щось собi вiн мiркував-«чiтал я, каже, у газетi (газети ж бо у нас не вруть)шо будто где-то там на свєтєвегетарьянцями живуть».мiркує далi : «бач, як добрез усими в мирi й дружбi жить,щоб i любов була як море,щоб брагу навiть з зайцем пить»так мiркував вовцюра добрий,вегетарьянцем стать хотiва а потiм зайця в лiсi з'їв.мораль цієї байки є такоюхоч так крути її, хоч сяквсі добрі помисли з тобою поки немає голоду ознак.
Популярные вопросы