Тема: розповідь про лелеку, про походження назви цього птаха у різних народів за ознакою та про спостереження людей за цим птахом, пов’язуючи його зі своїм життям, діяльністю. 4.3. ідея: уславлення любові до природи, зокрема до лелеки; поважне ставлення до всього живого; вміння і прагнення порозумітися із всесвітом. 4.4. основна думка: лелека, як і людина, має своє життя, турботи, клопоти, радість і горе; доброзичливе ставлення людини до лелеки є запорукою її щасливого життя. 4.5. жанр: поема, написана вільним віршем. 4.6. особливості твору: · зв’язок твору з усною народною творчістю (прикмети, приказки, прислів’я, ; · відтворення зв’язку життя людини і лелеки; · етимологічне походження слова «лелека» у мові різних народів. 4.7. композиція. поема складається з двох частин, кожна з яких пов’язана з описом образу життя лелеки і людини. лелека робить гніздечко, доглядає і виховує лелеченят, привчає до дорослого життя — все прослідковується протягом твору.
Спасибо
Ответ дал: Гость
в одной древней книге есть такие слова: "общающийся с мудрыми будет мудр, а кто дружит с глупыми пострадает". поэтому важно какой круг общение ты изберешь сегодня и кто является твоими друзьями т.к. от этого зависит как сложиттся твоя дальнейшая жизнь. попробуй в этом направлении поразмышлять.
Ответ дал: Гость
у творах ю.старостенко та г.могильницькоi спiльне те що вони описують червень як живу iстоту з пензликом.у обох творах спiльна назва "червень"
Популярные вопросы