я живу на гарній вулиці-замковій.вона має таку назву тому, що тут колись був замок.він знаходився на пагорбі біля болота.
на цій вулиці є багато прекрасних будинків.також є невеличкий ставок.влітку ,коли дуже спекотно,там купаються люди.на цій водоймі ловлять рибу.
замкова вулиця найкрасивіша у містечку!
Ответ дал: Гость
людина ніколи не буде самотньою якщо вона вірить у бога. вона повина бути доброзичливою,лагідною,чесною,люблячою. старшим людям в тяжкій біді небути заздрісною
Ответ дал: Гость
1. думки про смерть.
2. образа короля.
3. зустріч зі старенькою бабусею.
4. обіцянка марушки.
5. сіль стала дорожчою за все на світі.
6. докори совісті короля.
7. повернення додому.
8. маленькі гномики.
9. щасливе життя марушки.
Ответ дал: Гость
зовсім нічого не зробити для здійснення чого-небудь.
Популярные вопросы