ответ:Різдво Христове завжди було святом сімейного єднання. Вечорами всі збиралися разом, біля каміна або просто біля грубки, за святковим столом або навколо ялинки. Прощали вільні або мимовільні образи, раділи один за одного, дякували і славили Христа, читали Євангеліє... а ще розповідали або читали зворушливі і чудові історії...дія в них відбувається в Різдвяне свято, коли може трапитися що-небудь добре, прекрасне, чудове. У них реальність переплітається з фантастикою, достовірне з вигадкою, добрі духи, Ангели і святі змінюють життя нещасних героїв оповідання на краще, дарують надію. Ці розповіді завжди завершуються щасливою розв'язкою. Називають ці розповіді святочними або різдвяними. Тема Різдва і Нового року, їх традицій і образи були відображені в багатьох творах авторів різних епох, кожен з яких будував свою власну концепцію Різдва, створював нову символіку і тим самим новий образ цього свята. Розквіт святочного оповідання настає в XIX столітті.
Спасибо
Ответ дал: Гость
за що потрібно просити вибачення? ? за те що вирубуємо ліси, розкидуємо сміття по вулицях міста й села, простити за те, що виносила на собі вона..всі горя і немае що б посадити дерево, вони його люди, бережіть !
Ответ дал: Гость
здається, що образ борулі комічний, але насправді його маніакальна жага до дворянства ледь не згубила все його життя. він гарний батько, товариш та чоловік. але майже втратив друзів та трохи не згубив життя своїх дітей, викинув ледь не всі гроші на вітер.
"і сміх, і гріх",- кажуть у народі. це саме така ситуація. людина, яка жила на своєму місці і дуже не непогано, через гордість та свою обмеженість ледь не втратила все. заради дворянства він знущався над собою та своїми близькими, не бачачи того, що робить. борулю засліпила гордість та бажання доказати іншим, що він вищий за більшість. а це вже не комедія, це вималювався трагічний образ людини, пошитої в дурні своєю пихатість та нечесністю тих, хто бажає заробити за рахунок інших.
Популярные вопросы