я щитаю що розум сильнiший за силу.тому що розум магутнiший,а сила вона i е сила.з розумом ти можешь отримати роботу,освiту,а з силою ти можешь тiльки пiдняти щось. також розум - це твоi знання та сила знаннiв.а сила - це не розум не знання.розум потрiбнэ нам усьому.а сила тiльки щось пiдняти.
Ответ дал: Гость
їх придумують для того, аби зацікавити читача. адже завжди цікаво читати про інші світи
Популярные вопросы