шрам-цешанована,доброчесна людина,відважний воїн,справжній патріот. у мирні роки шрам "правив службу божу" ,а в часи тяжких боїв з пансько-польськими загарбниками брав участь у боротьбі за незалежність україни і був полковником у війську богдана хмельницького. шрам-представник кращої частини козацької старшини.
Ответ дал: Гость
погане ставлення до книжок це дуже погано.тому що потрибно книжки пидклеювати коли вони розирвалися,а я кщо не пидклеиш то книжка розклеится повнистю.також потрибно поважати библиотекарив вони писля учнив сидять и пидклеюють книжки.до книжок треба ставитися охайно
Популярные вопросы