бо той, хто багато говорить, не вміє слухати. а значить, й не може підтримувати дійсно розмову, яка принесе користь хоч кому-небудь. він ніби розмовляє сам з собою. а яким чином можна отримати інформацію, постійно розмовляючи? а про що може говорити така людина іншим, що вона знає, крім свого внутрішнього світу, який звужується кожного дня. це монолог, який нікому не цікавий.
Ответ дал: Гость
1.митько йде до федора
2.шестикласники
3.снігова сварка
4.дівчачі сніжки
5.гарна, замашна сніжка
6.підбите око ніни
7.роздум про дівчину , в яку попав сніжок
8.подорож до ніниго дому
9.вікно ніни жук
10.думки про понурий луг
11.вибачення митька
12.подарунок ніни
Ответ дал: Гость
Ядуже люблю подорожувати, і тому є багато причин. по-перше, подорож - це дуже цікаво. куди б я не поїхав - за кордон, в українське місто або навіть у село - я завжди бачу щось цікаве. по-друге, подорож - це корисно. під час подорожей я зустрічаюся з різними людьми, а кожна людина - це особистість, тому спілкуватися з людьми дуже корисно. це - шанс дізнатися чогось нового, такого, що ніколи не дізнаєшся, якщо весь час сидіти вдома. крім того, з подорожей я завжди привожу пам'ятні сувеніри та фото, які можна потім роздивлятися, згадуючи про поїздку, або показати друзям. я люблю подорожувати, бо я - колекціонер. але я колекціоную не речі, а приємні враження від моїх подорожей.
Популярные вопросы