людина це найрозумніший організм із всіх що існують на планеті. ідеал людини для всіх різний. у людини може бути складний характер, а може бути і навпаки. я вважвю що справжня людина світу повинна бути чесною , доброю і милосердною. тим хто потребує . вона повинна любити кожен день таким який він є . а взагалі проста людина має бути доброю до інших людей. повинна прагнути і досягати своєї мети. повинна вчитися усьому новому, не забувати старе, старшим і захищати молодших. займатися спортом та вдосконалювати свої навички, стежити за здоров'ям. людина має бути справжньою людиною!
Ответ дал: Гость
як гарно вночi взимку. небо темно-синє, майже чорне.зорі на небі мерехтять, немов переморгуються. здавна люди помічали: якщо небо безхмарне,та зірочки мерехтять-це до морозу. дивишся в це безкрає небо і здається, що летиш на своєму зорельоті до далеких невідомих планет. я люблю дивитись у нічне небо, бо тоді відчуваєш себе маленькою піщинкою у великому всесвіті
Популярные вопросы