наші батьки – це мама і тато, а батьки наших батьків – дідусь і бабуся. тільки вони нічого не іють для своєї дитини, це вони в хвилину небезпеки ніколи не про себе, все віддадуть для того, щоб захистити свою дитину, не зупиняться ні перед якими труднощами, щоб їм жилось краще. вони тяжко , якщо їх дітей спіткало лихо, і розцвітають, стають молодшими, коли бачать, що їх діти виросли порядними людьми. все, що є в нас найкращого, все від них – рідненьких
Ответ дал: Гость
1)бомжувати,2) шикувати.
Ответ дал: Гость
120 240 350 460 570 680 790
Ответ дал: Гость
я думаю,що україна буде більш прибутнішою,всі люди стануть хорошими.
буде нова технологія: телефони,компютери та ін.
всі люди будуть щасливі.знайдуть багато нових видів тварин,рослин,дерев.також побудують нові магазини ,супермаркети.
Популярные вопросы