говорячи про риси яких потрібно позбутися насамперед про лінь.на мою думку лінь це найгірша риса з усіх негативних рис.тільки подумаймо лінь змушує нас невиконувати і завдання що призводить до отримання поганих оцінок.якби ми не лінилися то виконували б усі завдання і тоді не мали ніяких проблем.тому я вважаю що я повинен позбутися ліні.і я буду намагатися так і зробити. тож кожного разу коли захочу грати в компютерні ігри гуляти з друзями але і повинен виконати і завдання я не по лінуюся і виконаю їх а ще насамперед я буду вірити в свої сили.
Ответ дал: Гость
"шукай пригод і життя буде веселіше" - сказав мені , якось дідусь . але моя мама це сприйняла , як жарт . проходило багато часу , багато днів я й забула про цю розмову .
але через потім я втрапляла івтрапляла в різноманітні халепи. я спочатку все сприймала близько до серця . а потім якось почала сприймати це байдуже .
я знайшла завдяки цим справжніх друзів.ія можу сказати , що дідусь був правий , бо без пригод життя стає нудним.
Ответ дал: Гость
родинно- побутова пісня < < місяць на небі,зіроньки сяють> > змальовує чудову картину розмови сердець двох закоханих.дівчина співає,пливучи в човнику місячної ночі,козак це чує,і його серце завмирає від радості й щастя,він сподівається,що його почуття взаємні.кажуть,що очі-дзеркало душі.отже,саме вони< < звели з розуму> > парубка.пісня ніжна,лагідна,збагатьма пестливими словами,повторами,порівняннями та епітетами.користується популярністю й донині.
Ответ дал: Гость
ява справжній друг завжди знайде вихід із ситуації та ніколи не покине друга. бували моменти коли ява та павлуша сварились та навіть не велика сварка не може їх розлучити.
Популярные вопросы