порівняння: ти випив самогону з кварти і біля діжки в бруді спиш, - а там десь голуби, мансарди, поети, сонце і париж!
Ответ дал: Гость
війна! це дуже страшно!
коли мені співають про війну,
то я кажу, що це негарно!
адже я не хочу плакать
Ответ дал: Гость
b)вони потонули, перегорнувши човен з німцями
Ответ дал: Гость
а й справді, від теплого слова і крига скресне.ось ідеш собі по парку а до тебе чоловік підходить і говорить комлімент.тобі не кожен може сказати комплімент.ти починаеш червоніти бо тобі здаеться що це всі чули.ні,тобі просто приємно почути тепле слово від незнайомця.
Популярные вопросы