одного разу коли я гуляла у садку я побачила ластiвку, яка заплуталась у виноградi.
я позвала бадька, вiн почав розплутувати пташку.вона так сильно рвалася з винограду що бадьку було складно розплутати пташку.але вiн всеш таки розплутав йiйi.
на другий день ластiвка прилетiла не мов подякувати за йiйi порятунок.
Ответ дал: Гость
коли я прочитала вірш в.бичка "ти думаєш, деревам не болить? ", у мене він викликав почуття жалю до природи. яка вона незахищенна від людської і, нахабства, малодушшя. ми отримуємо від природи все: корисні копалини, чисте повітря,що так необхідне для нашого життя, овочі та фрукти, затінок в спеку. так давайте же берегти та любити природу, бути вдячними їй за наше життя.
Ответ дал: Гость
я плакала коли читала цей тві можна вбивати берегти природу!
Популярные вопросы