у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала її вчасно, то втратила свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад я,використовую кожну вільну хвилину з користю і намагаюся не відкладати роботу на завтра.
Ответ дал: Гость
ти начаєшся на своїх помилках ціле життя
Ответ дал: Гость
кущ приваблює багато птахів,яким кортить поласувати смачними .
Ответ дал: Гость
Орогі ціною дісталася нам перемогаі печаль і гнів залишилися про війнупо щоці сльоза катілася у дідавід сім'ї висіло фото на стіні.не зломили духу нашого солдатавсю війну пройшов і перемігтільки вдома, де він жив коли - тоне було і не було могил.з фотографії очі дружини дивилисядочка тягнула рученьки до батькаа у вухах слова, слова дзвенілиі бігли сльози по обличчю.папа, папочка рідний, де ти? я боюся, ну чому вогонь? ! чому тут всі стоять роздягненічує голос - донечку не чіпай! відомсти за нас, за всіх, коханий! за тебе я господа прощущоб ти був завжди непереможнийчи не прости ти цього ворогові.дорогою ціною дісталася нам перемогаі печаль і гнів залишилися про війнупо щоці сльоза катілася у дідавід сім'ї висіло фото на стіні.
Популярные вопросы