любити маму це - в роботi,не засмучувати поганими вчинками,дарувати подарунки, говорити ласкавi слова.
Ответ дал: Гость
«землю сонце прикрашає,а людину-праця»,-каже народна мудрість.навіть маленьке діло ніколи не залишиться не поміченим.тому краще виконати навіть невеличку роботу,ніж просто сидіти без діла.час спливає дуже швидко,а змарнований час не наздогнати. треба не лінуватися та з любов`. братися за будь-яке діло,тоді праця приноситиме користь та задоволення.
Ответ дал: Гость
я захопилася читанням зовсім нещодавно, у шостому класі, коли на уроці нам задали прочитати оповідання в.кава«пиріжок з калиною». з великим захопленням я прочитала це оповідання . головний герой оповідання- митько.він дуже симпатизує читачам своєю добротою,культурністю та щедрістю. митька та федора образили старшокласники ,вони відійшли до верби та почали лаяти «шостаків».хлопці розуміють істинну цінність розума . митько ненавмисно попав у ніну жук замашною сніжкою. його одразу почала мучати совість, щож буде з оком ніни. підглянув у вікно дівчини , вона помітила його. хлопчик почав вибачатися та розповідати усе , що трапилося. митько нічого не пошкодував для нини , віддав усе що було в кишені. а нина усе зрозуміла та дала йому пиріжок з калиною.
це оповідання вчить нас бути щедрими , добрими та совісними до людей.
мені дуже оповідання в.кава, і тому я раджу всім школярам, а також їхнім батькам прочитати оповідання «пиріжок з калиною « та переконатися в талановитості цього письменника.
Популярные вопросы