це коротка відповідь, але чітка, на неї можуть поставити гарний бал)
удачі☺️
Спасибо
Ответ дал: Гость
кохання як квітка яка розкриває пелюстки.воно дуже схоже на весну.коли всі розквітають та знаходять собі партнера.я вважаю що весна схожа на гарну кохану квітку.з опису весни і кохання можно побачити що вони дуже схожі.багато хлопців запрошують дівчаток на побачення,купують квіти і говорять що їх
дівчина гарна як квіти і весна.вона мов ніжна сором'язлива дівчина яка
Ответ дал: Гость
іть твір на тему: " втрато людиною душевної гармонії та способи її повернення (на основі поезії п. тичини, є. плужника, м. рильського)"
Популярные вопросы