Тому,що він думав,що не може одружитися з нею,адже вона така "чиста, як джерельце, як сонячний промінчик,а він у порівнянні з нею -брутальний, бридкий..."
Спасибо
Ответ дал: Гость
в народі кажуть : " хто не працює, той не їсть".
праця одна з найважливіших потреб людини. і не лише тому, що треба їсти. непрацююча людина, не приносить користі ні собі, ні іншим. її життя стає безглуздим та ледачим.ледар їсть чужий хліб. а це несправедливо! він руйнує і тіло, й душу.
щоб такій людині, треба його змусити працювати. тому, якщо хочеш щось отримати, зроби це, а не чекай від інших.
Ответ дал: Гость
щаслива людина- це дуже багатограний вираз. у кожної людини своє щастя. але я вважаю, що щаслива людина- це сімейна,добра,небайдужа до світу людина. у цієї людини завжди кожен день - це нова цікава весела історія. навіть, коли сталося лихо у житті,людина завжди повина радіти кожній своїй хвилині прожитій у світі.у такої людини завжди все гаразд зі здоров‘ям і сім‘ю. з такою людиною завжди хочеться спілкуватися і товаришувать.
Популярные вопросы