моя улюблена іграшка зайчик. я його дуже люблю. опиши зайчика. навідь коли я виросту я його ніколи незабуду .ця іграшка напиминає мені дитинство.
Ответ дал: Гость
в природи багато чудес, таємниць і секретів. то хіба не диво – з маленького жолудя зростає могутній дуб, а з невидимих спор – гриби, а звичайна цвіль може бути і отрутою і ліками. скільки в природі живих істот: від крихітних інфузорій, що можна лише в мікроскоп розгледіти до величезних синіх китів. а найдивніші для мене – це дельфіни. які ж вони розумні. коли я спостерігаю за ними в дельфінарії, мені здається, що вони розуміють значно більше, чим ми думаємо. мене не покидає думка, що дельфіни не морські тварини, а морський народ. ось тільки не навчилися ми їх доки розуміти, а так хочеться відкрити таємницю взаєморозуміння. адже як би було здорове, якби дельфіни змогли попередити людей про цунамі, що наближаються, тоді і людських жертв було б набагато менше. і скільки секретів вони могли б відкрити людям.
Ответ дал: Гость
йiм постiно заважали козаки якi обороняли кордон вiд втеч. остапа пiдстрелили пiд ребро i вiн ледве не помер. соломiя заблукала у болотi, але дивом врятувалась. потiм коли пара знайшла притулок у циган грабiжникiв, на сiм'ю циганiв напали татари(чи козаки), усiх було заарештовано, але остапу пощастило i вiн ще перед цими подiями покинув хату. соломiя довго не могла найти коханого, але згодом вона це зробила. вони здобули волю дуже великою цiною, на спинi остапа можна побачити шрами, i на грудях також шрам. а соломiя втратила довгi волосся.
модна было и больше дать. поэтому с тебя "" и "лучший ответ" : 3
Популярные вопросы